الگوهای طبیعت در دلنوازی گلدوزی ها

الگوهای طبیعت در دلنوازی گلدوزی ها

مردیت وولناف یه هنرمند استرالیاییه که با الهام گرفتن از اونچه در طبیعت و گیاهان مختلف دیده، گلدوزی های قشنگی درست کرده. البته این کارها حاصل تکنیک جدیدی که با پارچه های محلول در آب درست میشن هستند. مردیت در این تکنیک زیبا و منحصر به فرد از طرح ها و الگوهای طبیعت برای دلنواز کردن کارهای هنری خودش استفاده می کنه.

با استفاده از پارچه های محلول در آب، مردیت طرح مورد نظر خودش رو روی این پارچه ها گلدوزی می کنه و بعد با آب شستشو میده تا قسمت هایی که زیر کار گلدوزی هستن باقی بمونن و قسمت های دیگه از بین برن. اینطوری، یه طرح تمیز و قشنگ روی پارچه به جا می مونه.

پارچه های محلول در آب اولین بار برای صنعت پزشکی درست شدن. کیف های رخت های کثیف با این پارچه ها درست شده بودن، ا بعد از مصرف در آب حل شده و بیماری یا عفونت رو جایی پخش نکنن.

کوک زدن و گلدوزی اولیه در این کار خیلی مهمه. کوک ها باید همه به هم متصل باشن تا موقع شستشو همه چیز ناگهان از بین نره.

Autum-leaf-tip-web blue-corallite-square-web ginkocirclefrontmasked M woolnough 2 Meredith-Woolnough Meredith-Woolnough37 meredith-woolnough-gez-xavier-mansfield-photography-meredith-woolnough-finals-369_orig Meredith-Woolnough20 Meredith-Woolnough27 Meredith-Woolnough7 Meredith-Woolnough9 M woolnough 1 under-the-microscope-web web8 -studio-detail6 embroidery-sewing-sculptures-meredith-woolnough-20 meredith_woolnough_4 goldenginkgosquaremasked1000 maple-leaves-masked-web Meredith-pinning-Paper-Nautilus ginko-biloba-detail mushroomcoralmandalamasked1000

به اشتراک بگذارید

دیدگاه خود را بنویسید